Úspěch a efektivita

firmy

závisí na skutečném potenciálu každého jednotlivce. Poznejte ho a naučte se ho využít.

Schopní lidé touží pracovat pro firmy, které dokážou využít jejich potenciál. Sami chtějí ovlivňovat úspěch, strategii i firemní prostředí. Firma, která takové lidi přitáhne, se stává neporazitelnou.

Specializujeme se na práci s talenty a potenciálem lidí všude tam, kde záleží na efektivitě a výkonnosti práce týmů. Ve firmách, organizacích a institucích.

Naše nabídka

Efektivní
a spokojený tým

Talent management

Naučte se rozdělovat práci podle talentů a využijte naplno potenciál vašich zaměstnanců a týmů.

Vytvořit kvalitní kompatibilní tým pro konkrétní proces či projekt z lidí, které příliš neznáme a neznají se ani navzájem, je obrovská dřina.

Bezpečně vás provedeme cestou poznání, budování a implementace práce s talenty a silnými stránkami. Otevřeně, poctivě a na míru.

firemní kultura

spokojenost zaměstnanců

snížení stresu

Práce na dálku
a digitalizace

Jste připraveni?

Digitalizace není jen o technologiích a nových formách obchodu. Přináší s sebou obrovskou změnu také v HR procesech a managementu. Budete překvapeni, co vám ukáže analýza v oblasti flexibility, talentů a hodnot vašich lidí, HR analýza právních předpisů včetně vzorů nebo IT analýza připravenosti na plnou práci odkudkoliv.

práce z domova

řízení na dálku

flexibilita

Transformace
firmy

Talentový program Diamant

Pokud cílíte na vyšší efektivitu, konkurenceschopnost či inovace a jste odhodláni změnit firmu k lepšímu, talentový program Diamant vám k tomu poskytne komplexní nástroje a podporu. Na svých konkrétních projektech si můžete vyzkoušet změny, ze kterých budete nadšeni.

talentové týmy

konkurenceschopnost

efektivita

Vlastní talentový
profesionál

Talentový výcvik

Naučte se poskládat si sami tým na základě přirozených talentů lidí a rozvíjet jejich silné stránky.

Nabízíme Talentový výcvik pro HR, konzultanty, manažery, podnikatele a lektory.

spokojenost zaměstnanců

proměna šéfa na kouče

rozvoj potenciálu

Setkávání a 
inspirace

sdílení praxe

Práce s talenty je jako řeka. Mění se a nikdy není stejná. Víme, že sdílení posouvá.

Inspirujte se s námi prací ostatních a otevřete nové obzory spolupráce. Když si dáme čas a prostor, mohou vznikat nové plány a myšlenky.

talenty v praxi

zkušenosti

vzájemné poznání

Získejte konkurenční výhodu v novém přístupu k lidem

Strategie

Talent management, práce a řízení na dálku, kmenové vůdcovství a agilní přístup. Naučíme vás znát potřebné metody na míru vašim potřebám a navíc vás vybavíme užitečným softwarem.

Budoucnost práce

Vybavte své manažery dovednostmi pro novou budoucnost řízení. Dejte jim prostor zvládnout práci na dálku, výzvy moderních technologií a využít příležitosti globálních změn.

Tady chci pracovat

Vylaďte způsob, jak přitahujete, najímáte a udržujete nejlepší zaměstnance, aby se vaše organizace stala jedním z nejžádanějších míst pro současné a budoucí hvězdy.

Kultura

Proč na firemní kultuře záleží víc než kdykoli předtím? Učte se z poznatků založených na výzkumech a využijte včas příležitost ke změně.

Proměna šéfa na kouče

Transformujte své manažery na kouče, kteří zaměstnance podporují, trénují a pomáhají jim rozvíjet silné stránky. Objevte novou cestu do budoucnosti úspěšného řízení, které přináší prospěch celé firmě i každému jednotlivci.

E-book

Jak posunout organizaci z apatie a soupeření do vzájemné spolupráce?

Dozvíte se více o tom, jak důležití jsou loajální zaměstnanci a způsob, jakým pracují. Zejména v dnešní době digitalizace, kdy kvalita spolupráce, vztahy a spokojenost lidí hrají prim.

Webinář

Potenciál vašich lidí – cesta k inovacím a prosperitě

Dozvíte se jak pracovat s potenciálem svých lidí a jaké dostupné nástroje lze pro tuto práci využít. Jak udržet stávající zaměstnance. Jak vybírat nové zaměstnance s ohledem na jejich silné stránky. Ukážeme vám i pár příkladů z praxe.

Case Studies

Přečtěte si případové studie z našeho působení a spolupráce jinde

Talentový program v pojišťovně AXA

Rozvojový program pro maximální využití potenciálu zaměstnanců a stavba týmu s využitím nástroje Talentwork People Analytics.

Nerovnováha v týmu? Existuje několik řešení

Předání rodinné firmy – vyřešení vztahů mezi rodiči a potomky

Mám zájem rozvíjet svůj tým a firmu

Nezávazná poptávka/ konzultace 

Informace o ochraně osobních údajů

Radka Nepustilová

Individualization | Woo | Responsibility |
Harmony | Arranger

S úctou a radostí pomáháme těmto firmám