Vaše jedinečnost

je klíčem k vašemu spokojenému životu

Objevte sami sebe a svůj skrytý potenciál. Naleznete nové možnosti pro váš osobní a pracovní život. Budete překvapeni. Můžete zažít velkou změnu, nával energie či úlevu.

Otevřeme vám nové cesty. Známe otázky, na které má smysl se ptát, a využíváme nejlepší certifikované nástroje a metodiky k nalezení odpovědí. Pracujeme s odborným a lidským přístupem.

Každý z nás má svůj jedinečný potenciál

Otevírák

základní balíček TOP5 + 1 konzultace

Společně rozkryjeme vašich 5 silných stránek a hodnoty, které ovlivňují váš život. Zjistíte, na čem můžete stavět své úspěchy a tím si zvýšit sebevědomí. Objevíte činnosti, které jsou vám přirozené a které vám přináší spokojenost. Můžete se také dozvědět, jak se připravit na změnu či další rozvoj. Objevíte sami sebe.

Vše s využitím naší dlouhodobé konzultantské praxe, testů CliftonStrengths ® (Gallup) v češtině a pomocí zjištění vašich hodnot dle Barrettova modelu.

Konzultace probíhá on-line a vychází z výsledků testů a vašich potřeb. Může být doplněna o kariérní poradenství.

CENA 5 900 Kč bez DPH

Do hloubky

vašich 34 talentů + 2 konzultace

Poznáte celou škálu svých 34 talentů a silných stránek. Dozvíte se, které hodnoty utváří váš život. Jaké jsou zdroje vaší motivace. Poradíme vám, jak uchopit a rozvíjet svých 10 hlavních silných stránek a jak si poradit s těmi slabými. Co vás brzdí a co vás rozvíjí, kde ubrat plyn a kde přidat. Při dvou konzultacích můžete také objevit svůj účinný komunikační či manažerský styl.

Vše s využitím naší dlouhodobé konzultantské praxe, testů CliftonStrengths ® (Gallup) v češtině a pomocí zjištění vašich hodnot dle Barrettova modelu. Dvě konzultace probíhá on-line a vychází z výsledků testů i vašich potřeb. Můžou být doplněny o kariérní poradenství.

CENA 11 900 Kč bez DPH

Důkladná práce

kombinace testů a konzultací na míru
po dobu až 1 roku

Balíček vhodný pro ty, kdo chtějí na sobě důkladně a dlouhodobě zapracovat. Půjdeme společně opravdu do hloubky, rozkryjeme váš potenciál naplno a odborně vás provedeme procesem změny. Budete překvapeni.

Rozvinete své skryté možnosti a dáte si prostor posunout se v životě o několik kapitol dál. 

Vše s využitím naší dlouhodobé konzultantské praxe , testů CliftonStrengths ® (Gallup) v češtině a pomocí zjištění vašich hodnot dle Barrettova modelu v kombinaci s dalšími metodikami a přístupy. Konzultace probíhají on-line a vychází z výsledků testů i vašich potřeb. Mohou být doplněny o kariérní poradenství.

CENA 44 400 Kč bez DPH

Máte zájem se rozvíjet

nezávazná poptávka

Informace o ochraně osobních údajů

Zuzana Kocourková

 Responsibility | Deliberative | Maximizer |
Strategic | Arranger